TÖÖPAKKUMISED

SA Haraka Kodu võtab tööle tegevusjuhendajaid!

Soovid vahetada olemasolevat töökohta või teenida lisa? Otsid suveks tööd?

Töö kirjeldus

  • Noorte igapäevaelu korraldamine (juhendamine ja abistamine riietumisel, söömisel, hügieenitoimingutes, eluruumide korrashoiul, huvitegevuste leidmisel)
  • Hooldamine, järelevalve ja jälgimine
  • Sõbraliku ja hoolitseva keskkonna loomine
  • Töö dokumenteerimine
  • Töö graafiku alusel 24h (9.00-9.00) või 14h (8.00-22.00) vahetustes

Nõudmised kandidaadile

  • Positiivne ellusuhtumine
  • Empaatiline, hooliv
  • Vastutustundlik, abivalmis ja täpne
  • Vähemalt põhiharidus (erialane kutseharidus tuleb kasuks)
  • Oled valmis vahetustega tööks graafiku alusel

Pakume Sulle

  • Stabiilselt tööd ja palka
  • Toetavat meeskonda
  • Kaasaegset töökeskkonda uutes peremajades
  • Kütusekompensatsiooni ja vajadusel transporti
  • Erialaseid täiendkoolitusi
  • Ettevõtte ühisüritusi, töötajate toetamist erinevate hüvede näol (terviseedenduse osaline kulude katmine)
  • Väga paindlikku tööaega Sulle sobiva graafiku alusel
  • Puhkust 35 kalendripäeva
  • Haiguspäevade hüvitamist alates teisest päevast

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel, kokkuleppel
Võimalik töötada osalise tööajaga (0.75 või 0.5 koormusega). Sobib ka üliõpilastele ja krapsakale pensionärile.

Asukoht: Maidla küla, Saue vald.

Tel 55 22 631, e-mail harakakodu.sa@gmail.com